Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
21 postów 65 komentarzy

Konfederacja Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów - KRBK

KonfederacjaBlogerów - Celem Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów (KRBK) jest wspieranie inicjatyw środowiska blogerów i komentatorów, jego reprezentacja i ochrona praw. Konfederacja działa na zasadach równości, wolności, wzajemnego szacunku.

Lista konfederatów KRBK

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

17 kwietnia 2012 roku założyliśmy Konfederację Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów (KRBK). Mimo jej ogłoszenia zaledwie 2 dni temu, mamy już niemałą liczbę członków i sympatyków.

 

 

Konfederacja Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów (KRBK) jest związkiem osób (blogerów i komentatorów), tworzonym dobrowolnie i wyłącznie w imieniu tych osób. Nie przewiduje hierarchicznych struktur władzy, ani zbędnych rozwiązań biurokratycznych. Organizuje się w sposób elastyczny - adekwatnie do podejmowanych zadań. Opiera się na konsensusie w działaniu, równości, wolności i wzajemnym szacunku. Jest tworzona na podstawie prawa rzymskiego, kultury polskiej, chrześcijańskiej.

 

Poniżej informacje o "stanie osobowym":

Konfederaci-założyciele:

R.Zaleski
Polonia
Rebeliantka

Konfederaci, którzy zgłosili akces i zostali z radością przyjęci:

Andarian
Marek Kajdas
Krzysztof J.Wojtas
Space
Paweł Tonderski
strumyk
Asadow
goodness
ckhopi
Sosenkowski
Halszka
DelfInn
loktar
circ
H.Połcik
Analityk
Bibrus
leoparda
Wicek z Gorców

Dziękujemy za akces!


Życzenia powodzenia złożyli nam (lista sympatyków) i cenne rady przekazali:

contessa
gąszcz
nikander
Prof.oszołom
tfur-ja
Frezja
anick
Andy-aandy
Nathanel
InaMina
Czarny Borys
Gosia z Wrocka
jazgdyni

Dziękujemy!


Ważne idee przekazali nam też:
jax
DelfInn

Dziękujemy!

 

Rzbikowcy też nam życzyli powodzenia:
Carcajou, t-rex, interesariusz z Pl

Dziękujemy!


Zachęcamy do przeczytania notek o Konfederacji na innych blogach:

romanzaleski.nowyekran.net/post/59651,konfederacja-rzeczpospolitej-blogerow-i-komentatorow-krbk

partenos.nowyekran.net/post/59728,oswiadczenie-konfederacja-blogerow-i-komentatorow

rebeliantka.nowyekran.net/post/59757,przerwalismy-pat-zalozylismy-konfederacje

//radablogerow.nowyekran.net/post/59621,oswiadczenie-dotyczace-rzbik-i-rb
 

Zapraszamy do akcesu do Konfederacji!

 

 

Zasady działania Konfederacji: tutaj

Preambuła do dokumentów Konfederacji: tutaj

E-mail Konfederacji: konfederacjab@gmail.com

 

Konfederaci chcą założyć Forum dla blogerów.Więcej info tutaj.

Tutaj dyskusja nad projektem Uchwały Konfederacji w sprawie cenzury blogerów NE na wykop.pl.

 

Ilustracja: Zawiązanie konfederacji tyszowieckiej, obraz Walerego Eliasza Radzikowskiego
 
 

KOMENTARZE

 • A w trakcie dwóch najbliższych dni
  pierwsze konkretne działania. Jeszcze teraz nie zdradzę tajemnicy, ale juz zapraszam!
 • @Rebeliantka 10:24:05
  Z sympatią pozdrawiam i życzę powodzenia
 • @anick 10:37:21
  Dziękujemy i witamy w gronie sympatyków!
 • pozdrowienia...
  i także życzę powodzenia...

  :-)
 • @Andy-aandy 11:07:54
  Pięknie dziękujemy!
 • @KonfederacjaBlogerów
  To bardzo ciekawe! Konfederację założyły trzy osoby: R.Zaleski, Polonia, Rebeliantka, a zatem połowa Rady RzBiK, a do konfederacji dołączył czwarty członek Rady RzBiK, czyli Andarian.

  A zatem większość Rady RzBiK dokonała rokoszu, rozłamu, podziału, by się oddzielić od mniejszości! Ta większość nie dokonała próby przegłosowania mniejszości, tylko się oddzieliła!

  To tak jakby PiS wygrało następne wybory, zdobyło większość sejmową, a Tusk by nie chciał ustąpić ze stanowiska premiera, i wtedy PiS zamiast go po prostu odwołać w głosowaniu i powołać swojego premiera, zostawiłoby Tuska na stanowisku premiera Polski, a sami by wystąpili z Sejmu i założyli sobie drugą, konfederacką Polskę.

  Wam ta zabawa w Rady jest niezbędnie konieczna, bo być może w prawdziwym sejmie byście tak zrobili!
 • @GPS.1965 14:26:09
  Dobrze wiesz, o co chodziło...

  Prezydenta praktycznie nie dało się usunąć a nikt go nie chciał z grupy, która się odłączyła. Zamiast walczyć z wiatrakami, po prostu pojechaliśmy na inne pole i wszystkich serdecznie zapraszamy do nas!

  U nas zasady są zdrowsze, nie ma scentralizowanej władzy, słuchamy się nawzajem i chcemy działać jak najszybciej. Potrzebujemy ludzi, czy nie warto by do nas dołączyć?
 • @space 14:30:43
  > Prezydenta praktycznie nie dało się usunąć

  Bo nawet nie podjęto takiej próby. Prezydent nie miał większości i przed wyborami, i po, i w Radzie, i wśród wszystkich blogerów! Tych 4 członków Rady, stanowiących jej większość, bez żadnego problemu wygrałoby wybory prezydenckie z jakimś swoim wspólnym kandydatem i bez problemy wygrałoby referendum zatwierdzające ich regulamin zastępujący konstytucję RzBiK, a zatem bez problemów zlikwidowaliby stanowisko prezydenta.

  Nie mogą się nawet tłumaczyć, że to było za trudne do wymyślenia, bo ja im to proponowałem!
 • @space 14:30:43
  "Zamiast walczyć z wiatrakami, po prostu pojechaliśmy na inne pole (...)"

  Dokładnie w ten sposób i ja to widzę. Na dodatek zrobiliście to bez przepychanek, które tam dalej są kontynuowane.
  Jeszcze raz życzę powodzenia Konfederatom. U mnie z czasem kiepsko, a podobno ma być jeszcze gorzej dlatego wciąż nie zgłaszam akcesu bo tylko być i nic nie robić albo nie wywiązać się z podjętego zadania to nie w moim stylu, a znając już obrotność - Twoją, M.Kajdasa, Rebeliantki to nie spoczniecie na laurach i zamiary, pomysły przekujecie w realne dzieło. Malkontentką nie jestem ale mogę na taką wyjść.;);)
  Pozdrawiam.
 • @GPS.1965 14:26:09
  Na nasze stwierdzenie, że większość rady uznała wybory prezydenta za przeprowadzone niepoprawnie usłyszeliśmy, że nie jest to w żaden sposób wiążące bo musiałaby tak zagłosować cała rada pod przewodnictwem prezydenta. Nie śledziłeś chyba wszystkich sporów z Carcajou. Falandyzacja prawa w jego wykonaniu była toporna, ale jak twierdził tylko on miał prawo do interpretacji konstytucji. Jak w takich warunkach działać? Przeprowadzilibyśmy jako większość rady referendum, a Carcajou uznałby je za niewiążące, bo na przykład powinno być przeprowadzone przez wszystkich członków rady zebranych pod przewodnictwem prezydenta.
 • @GPS.1965 14:39:36
  Nikt z nas nie startował w wyborach prezydenckich, ponieważ Polonia poinformowała nas, że będziemy zmieniać konstytucję jeszcze przed wyborami. Ja osobiście liczyłem, że Polonia cofnie mu pełnomocnictwo jeszcze przed głosowaniem. Czemu tego nie zrobiła? Należy pytać jej i tylko jej.
 • @Andarian 15:16:45
  > Nikt z nas nie startował w wyborach prezydenckich, ponieważ
  > Polonia poinformowała nas, że będziemy zmieniać konstytucję
  > jeszcze przed wyborami.

  A co Wam szkodziło wygrać te wybory i zmieniać konstytucję mając swojego prezydenta bez konieczności użerania się z Carcajou? Polonia mając poparcie 5 członków Rady (bo moje też) wygrałaby bez problemu wybory prezydenckie i zrobiła wszystko prawidłowo bez konieczności dogadywania się z Carcajou. To było wszystko łatwe i proste.

  Dlaczego więc wybrano drogę pisania deprecjonujących tę inicjatywę notek, drogę obstrukcji, a na końcu rozłamu, mając zdecydowaną większość?

  Wiemy, że do tej obstrukcji i destrukcji namawiał Polonię Marek Kajdas. Dlaczego posłuchała jego namów zamiast zrobić porządek, który był bardzo łatwy do osiągnięcia?
 • @GPS.1965 15:24:35
  Za innych się nie wypowiadam. Ja przyznam szczerze, że w momencie gdy Carcajou ogłosił wybory miałem na tyle mało czasu, że nie doczytałem nawet do kiedy można zgłaszać swoją kandydaturę. W kłótni z Carcajou nawet mu pisałem, że jak tak dalej będzie postępować to wystartuję w tych wyborach po to tylko by dokonać zmian i abdykować. Napisałem mu to, nie wiedząc, że miałem 2 godziny na zgłoszenie się. Carcajou tak wspaniale przeprowadził bowiem wybory, że nie poinformował (oprócz swojego bloga) nas, ewentualnych kandydatów o terminarzu wyborczym. Zabawnie przy tym wygląda opinia Interesariusza odnośnie moich warunków ustąpienia z rady, że na swoim blogu to sobie mogę pisać.
 • @Andarian 15:37:48
  Ja Wam przecież o wszystkim pisałem w mailach, a nie na blogu! I napisałem wprost, że jestem gotów zrezygnować z kandydowania w wyborach prezydenckich by poprzeć Polonię. Wtedy odbyłyby się wybory między Polonią a Carcajou, a Polonia miałaby poparcie 5 członków Rady. Ja samodzielnie minimalnie przegrałem te wybory - Polonia z poparciem naszej piątki wygrałaby je zdecydowanie! Nikt na tą moją propozycję nie zareagował! No to o co chodzi?
 • @GPS.1965 15:24:35 i poprzednie
  Czy nie przyszło Ci nigdy do głowy, że postępowaliśmy, tak jak postępowaliśmy, ze zwykłej uczciwości?

  Skoro byliśmy przeciwko funkcji Prezydenta w blogosferze, to chcieliśmy zmian Konstytucji przed wyborami.

  Nie miałam zamiaru uczestniczyć w żadnych prezydenckich wyborach, bo byłam przeciwko istnieniu tego stanowiska. Jak mogłam uczestniczyć w czymś, co uważałam za błędne?

  Nie widziałam powodu, aby zwalczać ten zły - w mojej ocenie - pomysł, przy pomocy taktycznych rozwiązań, jakie proponujesz, czyli przy pomocy skorzystania z biernego prawa wyborczego.

  Nie musisz zarzucać nam jakiejś obstrukcji, bo była to po prostu perswazja.

  Ponieważ nie udało się przekonać ani Ciebie, ani SpiritoLibero, ani carcajou i nie było żadnych szans na porozumienie, wybraliśmy po prostu inną drogę.

  Decyzja jest ostateczna. Kto chce, będzie uczestniczył w projekcie RzBiKa, kto chce w Konfederacji, a kto nie chce nigdzie należeć, nie będzie się nigdzie zrzeszał. I bardzo dobrze. Na tym polega wolność.

  Nie ma co dalej o tym dyskutować.
 • @Rebeliantka 16:03:20
  > Jak mogłam uczestniczyć w czymś, co uważałam za błędne?

  To trzeba było z tego zrezygnować, tak jak to w końcu zrobił Andarian. Albo w ogóle nie kandydować do tego błędnego.

  Zawsze gdy jesteśmy w czymś błędnym można albo z tego zrezygnować, albo to próbować zmienić. Ale siedzieć w tym złym i nic nie robić, to jest rozwiązanie najgorsze, najgłupsze.

  Wasza obstrukcja zniszczyła nie tylko RzBiK, ale też utrudniła Wam budowanie obecnej konfederacji, bo robicie to w stanie kompletnego zniechęcenia blogerów takimi inicjatywami.

  Budowanie takiej konfederacji na samym początku, jako konkurencji dla pomysłów Carcajou, byłoby jak najbardziej twórcze i sensowne. Ale deprecjonowanie, ośmieszanie i ponad miesięczna obstrukcja w stosunku do takich inicjatyw spowodowała zniszczenie ich wszystkich, w tym tej waszej obecnej.

  > Ponieważ nie udało się przekonać ani Ciebie, ani SpiritoLibero, ani
  > carcajou i nie było żadnych szans na porozumienie, wybraliśmy po
  > prostu inną drogę.

  Jeśli nie udało się nas przekonać, to trzeba było nas przegłosować - przecież mieliście większość! Mnie dałoby się łatwo przekonać - wystarczyło mi przedstawić jakikolwiek pozytywny, konstruktywny plan. Do negatywnego, do obstrukcji rzeczywiście było mnie trudno przekonać.

  > Nie ma co dalej o tym dyskutować.

  Dyskutowanie o tym ma sens, bo jest bardzo ciekawe jak to się stało, że wybrano najgorsze i najbardziej szkodliwe dla wszystkich rozwiązanie, mogąc wybrać coś łatwego, sensownego i twórczego. Ciekawe jest kto to rozwiązanie wymyślił, kto do niego namawiał. Wiemy, że Marek Kajdas. Ale kto jeszcze?
 • @GPS.1965 16:27:04
  Nie wiem, dlaczego się upierasz, że mieliśmy postępować wg Twojego scenariusza.

  Przekonywaliśmy w sprawie swojej wersji, którą uważaliśmy za najuczciwszą i najlepszą.

  Nieprawdą jest to, co mówisz, że wszystkie okoliczności od początku były jasne.

  W najśmielszych snach nie przewidziałabym zachowań carcajou ani t-rexa, takich, które ostatecznie miały miejsce. Ciebie w ogóle nie znałam, więc nie miałam żadnych danych, aby prognozować Twoje zachowanie. Spirito Libero bardzo długo milczał. Odezwał się dopiero przed 31 marca.

  Nic nie było przesądzone na początku. Tak się po prostu sytuacja rozwinęła. Ja osobiście nie żałuję. Blogosfera obroniła swoją wolność, nie dała się poprowadzić pod kierunkiem autokraty. Nawet gdyby to był dobry kierunek, to autokratyczne kierowanie jest nic nie warte. Moim zdaniem, dobrze się stało.
 • @Rebeliantka 16:48:24
  > Nie wiem, dlaczego się upierasz, że mieliśmy postępować wg
  > Twojego scenariusza.

  To nie był mój scenariusz, ale scenariusz jedynie sensowny, który każdy mógł wymyślić, bo był oczywisty. Być może cały problem spowodowało to, że uznaliście ten sensowny scenariusz za mój, a zatem nie wolno go stosować, bo to scenariusz strasznego liberała.
 • @GPS.1965 17:05:13
  Nie mam nic do dodania. Twój scenariusz był sensowny dla Ciebie, nie dla nas, którzy nie akceptowaliśmy stanowisk w internecie.

  Nie mogliśmy posługiwać się metodami, które wskazałeś, bo uważamy je za niemoralne i zabawne, wobec specyfiki blogosfery.

  Nie chcieliśmy uczestniczyć w cyrku pt. wybór prezydenta blogosfery, bo dla nas jest to pretensjonalne. W internecie internauci mają być równi. Koniec. Kropka.
 • @Rebeliantka 17:16:05
  > W internecie internauci mają być równi. Koniec. Kropka.

  No ale nie są równi, bo jedni należą do Rady, a inni nie. Taka nierówność jest dopuszczalna, można blogerów dzielić na tych w Radzie i tych poza Radą, tak? Można urządzać wybory na członków Rady, które uczynią kandydatów nierównymi, bo jedni dostaną więcej głosów, a inni mniej?

  Jeśli wybieranie blogerów do Rady, głosowanie na nich i liczenie kto ile głosów uzyskał nie czyni nierówności, nie jest niemoralne, to dlaczego miałoby być niemoralne takie samo głosowanie na przewodniczącego takiej Rady?
 • @GPS.1965 14:26:09
  witam hmm.dlaczego robi pan ponownie swoja wlasna anty ..punkcje wchodzi pan ponownie we wlasna ...zabawe wysmiewajac wiecznie innych..przeciez to powazna mysle sprawa.....skoro pan juz wczesniej ..wypunktowal i wystawil swoj wlasny poglad...na temat prezydenta , indywidum..konstytucji..itd..niech poan pozwoli...ROSLINKOM::: kielkowac...wiosna panie sierzancie ..wice prezydencie ..wysilal sie pan wczesniej ..ublizajac innym....to wolny pokoj daj pan spokoj.. niech slonko zaswieci..a dywan nalezy..sie ....wszystkim jak..pisala .. REBELIANTKA:: chyba ze nic pan nie kuma..to co dla cezara ..no i tez czesc dla BOGA..jakl mysli tu wielu..to czy inne rozwiazanie...mysli katolickiej ..jak najbardziej ale w naszej...K.WOJTYLY....rozumowamniu nalezy poczytac ..i do pracy to takie proste....hmm., mysle te tu bedzie troszke inaczej niz..u WUJA:::PREZYDENTA...panie gips..pozdrawiam nie robic piany..i dalej do..prawdy..a to pana gdybyanie..tusky byyyy chial lub nie chcialyyy...koty i inne zwierzaki...i tak wyciagna..PAZURKI....drapiac..juz napoczeta...BLONKE...nowego zycia...juz to przerabialismy...pozdr
 • @contessa 15:06:53
  witam..hmm mysle ze wojsko to tr wiecej niz troje...nie chowaj sie ale trzeba armie budwac armie prawdy
 • @strumyk 17:53:04
  Przepraszam, ale nie jestem w stanie przeczytać tego komentarza.
 • @Rebeliantka 16:48:24
  rowniez zglaszam swoj niczek..do waszej naszej...malej grupy..choc mysle ze jest tu nas podobnych wielu...mysle ze nie nalezy tlumaczyc....wiecznie nie ma juz czasu..POLSKE juz w dywan zwijaja...bo inni tego pod....nogi potrzebuja..nie mecz sie z kazdym tlumaczeniem,,prosze ..mysle ze nie powinni tu wchodzic..ludzie z zamyslem prowokacji , szantazu,walki,sklucasnia ludzi i sianie zametu ...podawanie niewiedzy...oszcerstw i.ciaglego klamstwa....prosze tylko fakty i powaznej, owocnej pracy...nie ma juz czasu na martwe dyskusje ...nie siejcie tego samego bo PLONY marne beda...wiec zglaszam swoj niczek..strumyk..
 • @strumyk 18:03:11
  Przyjmujemy do Konfederacji z przyjemnością.
 • @GPS.1965 17:24:09
  W tym rzecz, że nie Przewodniczącego, tylko Prezydenta (sic!) z bardzo dziwnie ukształtowanymi kompetencjami.

  Ale o tym pisałam już 100 razy i więcej nie powinnam, jak mi dobrze radzi komentator strumyk.

  Proszę wybaczyć, ale na więcej pytań w tej sprawie odpowiadać nie będę.
 • @GPS.1965 17:24:09
  cos sie pan tak uczepil chlopie..rownie nie rownie czytac pan nie umie...wiecznie pan cos od siebie OD SIEBIE OD SIEBIE OD SIEBIE...sugeruje wymysla ale juz wystarczy ...pisz pan to do zony prezydenta ..struna sie panu nadelaaaaa...to jesli , gdyba, dlaczego,kto ile rowni nie rowni,moralne niemoralne, eseeeejeee pan pisujesz...zmien pan wkoncu ...portal i sam pan sobie cos...zalozyc moze..to takie proste wygodne ..bez pytan...hm i wtedy sie ..mysli i sesownie tez pracuje...hm..nawet z duzym wynikiem mysle.....to pana pisanie mydlenie ciagle...jak np....ktore UCZYNIA..mialobyyy bycc.hm..a moze od wiekow juz jest....takiej ,jakiej, jakies ,,,,, to zrobily osoby ktore walczyly lub ktore nie mogly sobie poradzic...z ta FANTAZJA SAMOZWANCA KLAKIERA..ktory swiadomie z kolesiami zalozyl sidla na te osoby...widzielismy juz to od samego poczatku ..drogo kolego z KABARETU..dziekiego KOTA z pazurami....choc polska to rowniez kraina..WILKA choc zachowanie ma..czasem... HIENNNNYYY,,kontynentalnej..hmmm.pozdr
 • @Rebeliantka 18:13:01
  Rozumiem zatem, że niemoralna jest nazwa stanowiska - to słowo "prezydent" jest niemoralne, bo czyni blogerów nierównymi, bo dzieli ich na prezydenta i resztę, ale gdyby to stanowisko nazwać "przewodniczącym", to już by było równo i moralnie, tak?
 • @GPS.1965 18:33:09
  Napisałam:

  //W tym rzecz, że nie Przewodniczącego, tylko Prezydenta (sic!) z bardzo dziwnie ukształtowanymi kompetencjami//.

  Dlaczego Pan podkłada mi bez przerwy nie moje tezy? Potem Pan się żali, już chyba w 10 notkach, ze nikt z Panem nie chce rozmawiać ani w żadnej sprawie się umawiać.

  Przecież Pan kompletnie nie słucha co inni mają do powiedzenia. Powtarza Pan, jak zdarta płyta, dziesiątki razy "swoje" i myśli Pan, ze w ten sposób się "stanie". Pan działa w podobny sposób, jak carcajou.
 • @GPS.1965 14:39:36
  Carcajou wymyślił sobie i zbudował ta konstytucją cyrk, a my mieliśmy w nim robić za małpy?

  Niby dlaczego.

  Nas obligowało nasze zdanie i po wyborze wola wyborców, którą nam i jemu wyraźnie komunikowali. My nie mieliśmy zatkanych uszu.
 • @Nathanel 16:07:33
  Rozumiem, a za wsparcie pięknie dziękujemy.
 • @R.Zaleski 19:05:28
  > Carcajou wymyślił sobie i zbudował ta konstytucją cyrk, a my
  > mieliśmy w nim robić za małpy? Niby dlaczego.

  To rzeczywiście ciekawe. Dlaczego w tym cyrku tak długo uczestniczyliście? Dlaczego nie zrezygnowaliście tak jak Andarian? Po co w ogóle kandydowaliście w wyborach do tego cyrku?
 • @Rebeliantka 17:16:05
  Nie czytałem tego komenta a użyłem tego samego słowa "cyrk".

  GPS uważa że jego pogląd jest jedynie słuszny i nic go chyba nie przekona, że jest inaczej. "scenariusz jedynie sensowny" - kiedyś też była "jedynie słuszna linia partii".

  To, że 4 osoby myślą właściwie identycznie też nie ma znaczenia, szuka teorii spiskowych - kto wpłynął na kogo.

  Ja mam wrażenie, że nie wiem jak to określić, może - intuicyjnie (?) postąpiliśmy tak samo.
 • @Rebeliantka 19:00:00
  Rozumiem zatem, że niemoralna jest nazwa stanowiska i jego kompetencje - ta nazwa i kompetencje czynią blogerów nierównymi, bo dzieli to ich na prezydenta z dziwnymi kompetencjami i resztę, ale gdyby to stanowisko nazwać "przewodniczącym" i trochę zmienić kompetencje, to już by było równo i moralnie, tak?
 • @GPS.1965 17:24:09
  Rada to rodzaj pełnomocnictwa. W konstytucji Carcajou jest napisane, że on sprawuje władzę a my, przedstawiciele blogerów, możemu mu jedynie doradzać.

  Przy czym żadnej z wielu rad nie posłuchał.
 • @GPS.1965 18:33:09
  dlaczego pan tak maci..kolegoooo..mysle pytam ....juz nie pytaj...zakoncz wasss tee ...wyniosle puuuuste...slowa...to dziala destrukcyjnie..kolego do pracy..realnej..mysle ze to ...boli zapytaj wprost REBELIANTKI..to kobieta zez ma uczucia.pozdr
 • @R.Zaleski 19:20:14
  > GPS uważa że jego pogląd jest jedynie słuszny

  Nie, ja tylko uważam, że mieliście dużo łatwiejsze i mniej antagonizujące wyjście, albo nawet kilka wyjść, a wybraliście to najbardziej destrukcyjne. To, że obecne rozwiązanie jest najbardziej destrukcyjne to po prostu fakt - zdecydowana większość blogerów jest zniesmaczone tymi sporami. Mieliście kilka rozwiązań, które by do tego nie prowadziły.

  Po pierwsze mogliście po prostu zrezygnować z udziału w tym co uznaliście za cyrk. Po drugie mieliście większość, więc mogliście poprzez głosowanie ten cyrk uporządkować. A wybraliście ponad miesięczną obstrukcję, a na końcu rozłam.
 • @R.Zaleski 19:25:27
  > Przy czym żadnej z wielu rad nie posłuchał.

  To dlaczego doprowadziliście do tego, że został wybrany prezydentem? Został nim tylko i wyłącznie przez waszą obstrukcję - przez to, że wybory zbojkotowaliście.
 • @GPS.1965 18:33:09
  oczywiscie ze pan..nie umie czytac...hee bo pana interesuja ladne piekne ..texxxty ti rexxy...i inni kolesie ...waszej novvvvej....tematyki..i czynienia z MEDIUM skawy...odrutowanej..kolczastym...drutem i wyzwiskami...smiechami...i ..slowo klakier mysle tez pan rozumie...wie pan ..pana texxxty tez sa br.ponure bo wiecznie...podobne lub takie same heee..moze cos nowego ..choc sie juz ..osoby ...w blocie ...WYPLUKALY...a zlota ani...gramy coco
 • @strumyk 18:03:11
  Na Kongresie Protestu siedziałem obok profesora (nazwisko?) i zaglądajac mu przez ramię zauważyłem wzór, który w tym momencie napisał.

  Było to praca/czas = moc.

  Trzeba o tym pamiętać
 • @GPS.1965 19:28:00
  Jakby to Panu grzecznie powiedzieć?

  Pozostańmy przy swoich opiniach i rozejdźmy się.

  My nie narzucamy Panu naszego stanowiska, nie musi Pan przystępować do Konfederacji, może Pan działać w RzBiKu.

  W czym jest rzecz? W tym, że nie osiągnął Pan swoich celów?
 • @KonfederacjaBlogerów 19:37:49
  A jakie są moje cele?
 • @GPS.1965 19:39:48
  Nie wiem. Ale chyba ich Pan nie osiągnął, skoro się Pan tak skarży.
 • @KonfederacjaBlogerów 19:42:17
  Próbuję dociec dlaczego wybraliście drogę destrukcji, dlaczego zastosowaliście obstrukcję, która doprowadziła do sporów i zniechęcenia większości blogerów do inicjatyw budowania jakiejś oddolnej organizacji blogerskiej.

  Ciekawi motywacja takiego postępowania. Ciekawi mnie jak to się mogło stać, że toczy się spór o nic. Ciekawi mnie dlaczego nastąpił rozłam, mimo, że spór jest tylko między Carcajou a członkami Rady, którzy w ogólności mają podobne zdanie. Ciekawi mnie dlaczego sześć osób nie potrafi przegłosować jednej.

  Jak to się stało, że Carcajou wygrał, mimo, że nikt z Rady go nie popierał? Ja i SpiritoLibero kandydowaliśmy w wyborach przeciw Carcajou, a reszta je zbojkotowała też przeciw niemu. Wszyscy byli przeciw, a on wygrał. Warto porządnie przeanalizować jak to się stało, by wyciągnąć wnioski z tej zabawy - by się nie dać wmanewrować w takie coś w jakiejś prawdziwej organizacji.
 • @GPS.1965 19:52:32
  A carcajou wygrał? Wątpię.
 • @GPS.1965 19:28:00
  Zaczynam mieć wrażenie, że rozmawiam z Carcajou.

  W tej chwili dwie jego notki wiszą na SG i nikt tego nie czyta ani nie komentuje. Nasza się tam nie zmieściła a przeczytało ją wiecej osób i mamy nowego Konfederatę.

  Wg praw tego cyrku mogliśmy tylko siedzieć w klatce. Taka III RP2.

  Niby wszystko można a nie da rady.

  Jaki z ciebie "sarmata" jak nie podobają ci się konfederacje.
 • @GPS.1965 19:30:50
  Nie tylko my ale wiekszość biorących udział w wyborach do Rady.

  Apelu nie czytałeś?
 • @R.Zaleski 20:05:43
  > Nasza się tam nie zmieściła a przeczytało ją wiecej osób

  Moją tę notkę: http://gps65.nowyekran.pl/post/59862,durnia-mamy-za-prezydenta przeczytało dwa razy więcej osób niż tą pod którą dyskutujemy. Czy to znaczy, że dwa razy więcej ludzi popiera licealistów z Wrocławia niż waszą konfederację?

  Carcajou wygrał, ale my wszyscy jesteśmy totalnie przegrani - zdecydowana większość blogerów się z nas śmieje i ma nas za idiotów. I słusznie.
 • @GPS.1965 19:52:32
  "zniechęcenia większości blogerów do inicjatyw budowania jakiejś oddolnej organizacji blogerskiej"

  To przeczy temu, co jest zawarte w treści tej notki, a my się nawet nie zaczęliśmy rozkręcać.

  Carcajou przegrał bo: dostał znacznie mniej głosów, niż gdy głosowano na niego jako Radnego. Spadł z pozycji lidera popularności, narobił sobie wrogów na NE, których nie miał. Stracił wśród Radnych ludzi, którzy gdyby nie jego arogancja popierali by go do tej pory i sporą część autorytetu na który pracował kupę czasu.

  Nie idź tą drogą GPSie.

  A gdybyście wy nie kandydowali?
 • @GPS.1965
  Wielu blogerów nie miało od początku przekonania do Rzbika, zatem trwanie w takim projekcie w atmosferze wojny, skłócenia było zupełnie bez sensu, konflikt sięgał samego fundamentu, trybu w jakim Rzbika zainicjowano. To nie dla mnie, nie czułem się u siebie.

  Teraz oba projekty mogą się rozwijać, nie obalajcie Carcajou, bo bez nas będzie już się z Wami dogadywał. Może coś wskóracie razem dobrego. Dzisiaj więcej komentowałem na blogu p. Opary, nawet zaprosiłem Go do KRaBiKa ;)
 • @R.Zaleski 20:21:27
  > A gdybyście wy nie kandydowali?

  To by wygrał tym bardziej.
 • @Marek Kajdas 20:22:56
  > Wielu blogerów nie miało od początku przekonania do Rzbika,
  > zatem trwanie w takim projekcie w atmosferze wojny, skłócenia
  > było zupełnie bez sensu

  Tak jest! To dlaczego Pan im doradzał by w tym trwali i stosowali obstrukcję? Dlaczego nie doradził im Pan by ustąpili i nie brali udziału w tym cyrku?
 • @GPS.1965 15:24:35
  "Wiemy, że do tej obstrukcji i destrukcji namawiał Polonię Marek Kajdas. Dlaczego posłuchała jego namów zamiast zrobić porządek, który był bardzo łatwy do osiągnięcia?"

  Hahaha, to mój komentarz do tego.
  Myślałem że T-REX jest od takich tyrad, człowieku jest pozamiatane, są dwa środowiska i szkoda że tak się nie stało już rok temu na starcie NE. Niezależność blogerów nie polega na skumaniu się z redakcją NE jak to zachodzi z Carcajou. Nie przesiaduje w redakcji, nie imprezuje z nimi? To ma być oddolny, blogerski ruch obywatelski? A skąd mamy wiedzieć jakie jest jeszcze drugie, trzecie dno? Można zgadywać tylko, ale po co.

  Roman Zaleski był w Solidarności Walczącej, w kilka miesięcy ściągniemy tu takich ludzi o jakich się Wam w Rzbiku nawet nie śni. Prawdę mówiąc projekty typu "Rada Blogerów" czy rada przedszkolaków mam za etap pośredni. Wprost zapowiadam tworzenie ruchu obywatelskiego, ale niekoniecznie z parciem do polityki. Polska potrzebuje nowej, dużej, sieciowej organizacji społecznej. Jest tyle problemów, tyle spraw...
 • @GPS.1965 20:29:55
  Po to, by się Pan o to pytał. Przy czym radzę, aby Pan pomyślał, że pytanie z insynuacjami może nie być trafne.

  Ale - jak się zdaje - Pan nie jest w stanie wyjść poza swój "paradygmat".

  Bo to jest tak, że mimo 100-krotnych powtórzeń insynuacje nie zmienią się w fakty.
 • @GPS.1965 20:29:55
  "Dlaczego nie doradził im Pan by ustąpili i nie brali udziału w tym cyrku?"

  Bo wierzyłem że jednak to się "jakoś" da ułożyć. Poza tym nie radziłem wszystkim, ale niekiedy tylko Polonii. Sama jednak podejmowała WSZYSTKIE decyzje od a do z, zazwyczaj byłem nimi zaskoczony :):):)

  Teraz moja wina polega na tym że usiłowałem RATOWAĆ Rzbika??? Nieoczekiwany obrót sytuacji :)
 • Zapraszamy do akcesu do Konfederacji!
  Zapraszamy także internautów SPOZA Nowego Ekranu, to istotna nowość, zatem zapraszamy i naszych Czytelników bez konta blogera, czy komentatora na NE.

  Mail do Konfederacji, odbiera zazwyczaj Rebeliantka póki co.

  konfederacjab[krabik:)]gmail.com
 • @GPS.1965 20:27:49
  Sam ze sobą?

  Nikt by nie brał udziału w takich wyborach.
 • Witamy nowego Konfederatę
  Tutaj deklaracja przystąpienia:

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/59757,przerwalismy-pat-zalozylismy-konfederacje#comment_453914

  Dziękujemy za gratulacje i życzenia!
 • @rip LunarBird CLH 11:29:16
  "RADA NIE JEST WŁADZĄ, WŁADZĄ JEST TYLKO PREZYDENT."

  i BiK-i

  "A NAWET PODSTAWOWE ZASADY LOGIKI"

  Bo liczy się (przede wszystkim) WOLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Jak się nie chce lub nie umie skorzystać z dostępnych narzędzi, to zostaje zaufanie lub olanie wszystkiego.
 • @rip LunarBird CLH 11:29:16
  > GPS, powiedz mi jak mamy kopać się z koniem? Jak mamy wygrać
  > głosowanie z facetem, który ma całkowitą i wyłączną kontrolę nad
  > tym kiedy głosowanie się odbędzie, jak zostanie przeprowadzone i
  > czy on nie wyjdzie ze spotkania w połowie tym samym
  > uniemożliwiając obrady?

  Problem w tym, że on został wybrany prezydentem tylko i wyłącznie dzięki wsparciu tej czwórki konfederatów w Radzie. Ich działania spowodowały, że wystarczyło mu mało głosów by wygrać i spowodowało to, że nie było kontrkandydata, który by z nim wygrał. Mając większość w Radzie i zdecydowanie większe poparcie blogerów wygraliby wybory prezydenckie bez problemów. Rezygnując z tego po prostu oddali wszystko Carcajou i w ten sposób zniszczyli RzBiK i swoją konfederację.

  Gdyby od początku robili wszystko poprawnie, np. nie kandydowali do Rady, która rządzi się konstytucją, której nie akceptują i założyli wtedy swoją konfederację, to obie inicjatywy miałyby z pewnością poparcie około 200 blogerów.

  A gdy weszli do organizacji, gdy dali się wybrać do Rady, mając większość, powinni w niej zrobić porządek, wygrać wybory prezydenckie i zorganizować referendum zmieniające konstytucję na sensowną. Sam Carcajou nie był w stanie im w tym przeszkodzić, bo mają większość. Nadal inicjatywa ta miałaby poparcie około 200 blogerów tak jak to było na początku.

  Wybrali jednak drogę destrukcji, propagandy deprecjonującej tę inicjatywę, zniechęcającą blogerów do RzBiK, miesięcznych kłótni o nie wiadomo co, ułatwili wygranie Carcajou wyborów prezydenckich, a na koniec zrobili rozłam. W efekcie obie inicjatywy mają poparcie 20 blogerów, a 180 jest zdegustowanych tymi aferami.
 • @GPS.1965 14:26:54
  Długo Pan jeszcze będzie z uporem - wbrew faktom - narzucał swoją interpretację przebiegu zdarzeń i lał krokodyle łzy z powodu nieszczęścia, którego nie ma?
 • @Rebeliantka 15:21:52
  > - wbrew faktom -

  Wbrew jakim faktom?
 • @GPS.1965 15:38:48
  Proszę przeczytać poprzednie wypowiedzi.
 • @rip LunarBird CLH 16:24:27
  Dam info pod notką.
 • @Rebeliantka 16:38:30
  Dołączam się do Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów, jako zwolennik naturalnego porządku zapisanego przez Boga cyferkami. Mój temat Demokracja Cyfrowa
  Moją ideą jest odbudowa polskiej demokracji, stałym wzorem demokracji cyfrowej.
 • @goodness 17:02:02
  Witamy i cieszymy się.

  Zaraz dołączę do konfederackiej listy.
 • @goodness 17:02:02
  "Mój temat Demokracja Cyfrowa
  Moją ideą jest odbudowa polskiej demokracji, stałym wzorem demokracji cyfrowej."
  ===========

  Witam serdecznie w KRaBiKu :)
  Brzmi interesująco co piszesz, będzie o czym dyskutować. To są jednak też zagrożenia, nie tylko szanse, nowe możliwości. Niemniej tylko cyfrowym internetem możemy się zorganizować, nie ma innej możliwości, słowem bity stały się drogą do prawdziwej demokracji w Polsce, a jednocześnie następuje totalizm globalnego NWO.

  Zachęcam wszystkich do wzięcia żywego, aktywnego udziału w ważnej dla nas dyskusji o forum. Niech czuje NE nasze zaangażowanie. Jutro zaś moja notka mniej techniczna, bardziej ideowa, wizjonerska o celach forum, opcjach.

  http://lunarbird.nowyekran.pl/post/60093,forum-dla-blogerow
 • @Marek Kajdas 17:34:54
  Właśnie rozmawiamy cyfrowo, ale jak dodamy kolorów i będzie dokładniej i bardziej prawdziwie. Zmieściłem się na liście w pierwszej dwudziestce to też sukces.
 • @rip LunarBird CLH 16:24:08
  Ani nie sabotował, ani nie łgał - pisałem ci u Rebeliantki:

  http://rebeliantka.nowyekran.pl/post/59757,przerwalismy-pat-zalozylismy-konfederacje#comment_453797
 • widzę zacni założyciele
  poczytam szczegóły i zapewne zgłoszę akces. mogę również posłużyć wsparciem multimedialnym:
  http://www.youtube.com/watch?v=Ger4YBLm5-A
 • @sosenkowski 21:42:53
  Zapraszamy!

  O wsparcie zawsze prosimy i z góry już wdzięczność okazujemy ;)
 • @sosenkowski 21:42:53
  Zamawiamy klip youtube z dynamicznym przeglądem patriotycznych, katolickich konfederacji, te ostatnie były podczas II wojny. No był jeszcze KPN, ale to inna kategoria :)
 • Przemawia do mnie ta idea
  I radoscia dolacze do KRBK
  http://www.youtube.com/user/ckhopi
 • @ckhopi 04:17:25
  Witamy i dołączamy z przyjemnością.
 • @t-rex 05:33:12
  //która nie miała prawa w tej kwestii się wypowiadać.//

  A kimże Ty jesteś, by odbierać komukolwiek prawo do wypowiedzi?
 • @ckhopi 04:17:25
  Witam Nowego Konfederatę :)
  Trzeba będzie pokazać Konfederację KRaBiKa faktycznie także w youtube i trzeba się wzajemnie linkować tamże.

  @
  Lista Konfederatów musi być jednak w formacie aktywnych linków, ktoś się tego podejmie?
 • ani ze mnie egzorcysta, ani filozof, a tym bardziej prawnik...
  i choć te profesje w moim mniemaniu są i będą najbardziej potrzebne uczestnikom Konfederacji Rzeczypospolitej Blogerów i Komentatorów, to świadom swej nieznacznej użyteczności ZGŁASZAM AKCES w przedmiotowym przedsięwzięciu Polonii, Rebeliantki oraz R.Zaleskiego.

  niniejsze oświadczenie woli czynię po zapoznaniu się z Preambułą oraz Regulaminem i opierając się na zaufaniu do Założycieli, których darzę szacunkiem niemal od samego początku blogowania na Nowym Ekranie.

  jeśli taka argumentacja wystarczy, to pragnę należeć do KRBK, bo jam z tego co mnie boli ;)))

  ps.
  na godło proponuję moją przeróbkę Ryngrafu Państwa STĘPKOWSKICH - Artystów z Milanówka:
  http://m.nowyekran.pl/53e176001b2fc29d6a4a5f4ecf245e55,0,0.jpg
  - ale nie upieram się, gdyż wzór ten jest zastrzeżony i niejako sprywatyzowany ;)))
 • @sosenkowski 16:23:52
  Witamy, Twoja Osoba to bardzo duże wzmocnienie Konfederacji KRaBiK. Piękny ryngraf. Robi wrażenie. Stać nas jednak też na coś w pełni autorskiego, możemy zamówić coś np u Jacka Rossakiewicza.

  Bardzo mi się podoba idea ryngrafów, sądzę że to przejdzie aż niekoniecznie jako godło. Będziemy niczym wojsko NSZ mieli swoje ryngrafy patriotyczne. To dobry pomysł. Matka Boża będzie nas chronić i wspierać ze swoim Synem Jezusem Chrystusem Zbawicielem.
 • @sosenkowski 16:23:52
  Dzięki piękne za przystąpienie. Zaraz wpisuję na listę.

  pozdrawiam
 • @Rebeliantka 20:47:55
  Dzisiaj akces do Konfederacji zgłosiła też blogerka Halszka.

  Serdecznie i z satysfakcją witamy.
 • Dzisiaj nowy akces
  Zgłosił się do nas DelfInn. Cieszymy się ogromnie!
 • @KonfederacjaBlogerów 15:53:27
  Szast-prast! I jeszcze: rach-ciach! :-)))
 • @KonfederacjaBlogerów
  Konfederaci zostali zaproszeni przez PW na grupę google. Proszę przyjąć zaproszenie, a raczej najpierw umożliwić jego wysłanie z grupy, potrzebne do tego podanie mnie (bądź Założycielom i Adminowi) maila, bądź proszę aplikować o zaproszenie do grupy samodzielnie.

  Co z Sympatykami? Wiadomo że wszyscy spotkamy się w forum, na czatach, ale chodzi o grupę. Zapraszać czy na razie jeszcze nie? Poczekałbym trochę :)

  https://groups.google.com/group/konfederacjablogerow?hl=pl

  konfederacjablogerow@googlegroups.com

  Oczywiście namawiam Sympatyków do bliższego zbratania się z Konfederacją po określeniu się jako UCZESTNIK KONFEDERACJI :)
 • @Marek Kajdas 20:55:23
  Po namowie Marka, przełamałem się.

  Przyjmiecie mnie do konfederacji ?

  PS: Czapkę Konfederatów Barskich już mam i jak jest zimno to w niej chodzę :)
 • @loktar 23:24:44
  Przyjmiemy, oczywiście i witamy z radością :)
 • @loktar
  Bardzo się cieszę :) Witam :) Wyślę zaproszenie jutro na grupę google i do forum, na czat IRC.
 • @Rebeliantka 22:34:05
  OKI.
  Zapiszcie mnie.

  [Tak się tylko zastanawiam, czym to się różni od Legionu.
  Będziemy tak mnożyć byty i błędy bez końca.
  Ale niech wam będzie, próbujcie.]
 • @circ 01:56:54
  No to to jest pocałunek śmierci! Konfederacja z circ oznacza, że to są legiony szatana. Należy więc to omijać szerokim łukiem - apage, satanas!
 • @circ 01:56:54
  Legion może wejść w całości do Konfederacji zachowując autonomię, tworząc legionowy nurt. Da się zrobić? Nie muszą mieć kont BiK z NE, nie muszą w ogóle blogować gdziekolwiek. Ruch blogerów jest swego rodzaju uproszczeniem, to ruch obywatelski bardziej, niż "branżowy" blogerów.
 • @GPS.1965 02:24:01
  Proszę nie kłamać. To nie są żadne legiony szatana, ale Legion Św. Ekspedyta.
 • @circ 01:56:54
  Zapisujemy i witamy serdecznie ;)
 • Nowi Konfederaci
  Marek Kajdas zawiadomił mnie, że do Konfederacji przystępuje bloger H.Połcik.

  Za chwilę wpisuję na listę.

  Akces zgłosił także Analityk.

  http://nowapolska.nowyekran.pl/post/61101,uwolnic-rafala-gawronskiego#comment_465467

  Nowych Konfederatów serdecznie witamy!
 • @KonfederacjaBlogerów 13:45:11
  Potwierdzam obu nowych Konfederatów.
 • Witam Konfederatów!
  Popieram Was. Proszę o zaakceptowanie mnie jako sympatyka Konfederacji. Pozdrawiam serdecznie.
 • @leoparda 23:20:36
  Witamy z radością!
 • @Rebeliantka 23:40:05
  Dziękuję, też się cieszę :)))
 • Nowy akces
  Marek Kajdas poinformował, że akces do Konfederacji zgłosił Bibrus.

  Przyjmujemy i serdecznie witamy!
 • @rip LunarBird CLH 13:28:21
  Za chwilę usunę Twój nick z listy. Dziękuję za dotychczasowy udział.
 • @rip LunarBird CLH 13:28:21
  Które być może w przyszłości nastąpi, lecz czy koniecznie teraz? ;-)
  Mój kolega z pracy nosi w kieszeni marynarki taki świstek, na którym stoi napisane "Uprzejmie proszę o rozwiązanie ze mną umowy o pracę z dniem dzisiejszym". Wystarczy wstawić datę i podpis. Nosi ten papier od 16 lat...;-))) Są sytuacje trudne, konflikty nierozwiązywalne, różnice charakteru nie do pokonania, jednak pragnę Cię prosić abys zdecydowal się przemyśleć ten Twój krok, czy on aby jest w dobrą stronę, gdyż nie chcę wierzyć iż w naturze osoby tak rozsądnie rozumującej jak Ty jest podejmowanie decyzji wobec przejściowych trudności, czy dopuszczalnej przecież rozbieżności zdań. Oczywiście nie mam teraz pod ręką tego twardego argumentu, który potrafiłby Cię skutecznie przekonać do ponownej refleksji, lecz sznurując buty - bez obaw! :)))) - i pisząc to w pośpiechu proszę Cię żebyś jednak k* został.
 • Nowa Konfederatka
  Do Konfederacji przystąpiła blogerka leoparda.

  Witamy serdecznie!
 • Ładniejsza lista Konfederatów.
  Witam Leoparda w Polskiej Konfederacji. Tu potrzebni są ludzie, którzy wiedzą, że posiadają wolą wolę i mogą jej używać. Jesteś 21 członkiem K R B K
 • Witamy nowego Konfederatę
  Przystąpił do Konfederacji Wicek z Gorców. Serdecznie witamy!
 • @KonfederacjaBlogerów 15:51:06
  Lista i podpis najtańsze działanie Polskiej Demokracji.
  ZACHOWAJ ARTYKUŁ
  POLEĆ ZNAJOMYM


  Nowa idea - Polska Demokracja Cyfrowa prawie nic nie kosztuje.

  Demokracją jest Naród, który ma partie polityczne lub ich nie ma. Demokracja jak podstawowa jednostka demokracji - "Człowiek"potrzebuje kształcenia na bieżąco w nowej technice budowania wyższej kultury w celu uzyskania doskonałości i własnego bezpieczeństwa  Demokratyczna prośba do wszystkich a szczególnie do Konfederatów KRBK i ich zwolenników Proszę o pomoc. Pragnę upowszechnić działanie wspólnej idei 100% Polskiej Demokracji Cyfrowej na przykładzie działania Konfederatów KRBK - jawnym podpisem swojej obecności, lub jawnym głosowaniem w ważnych sprawach bieżącego miesiąca. Mimo wszystko nieprzerwany ciąg porządku cyfrowego wymaga konieczność udowadniania w każdym miesiącu, istnienie własnej minimalnej aktywności w postaci podpisu listy Konfederatów. Od Was Konfederaci zależy uruchomienie pierwszej aktywnej 100% Polskiej Demokracji, to nic nie kosztuje a potwierdzi istnienie kropli kultury w narodzie i możliwy jej rozwój na elektronicznych łączach. Uzasadniam możliwość działania 100% Polskiej Demokracji……… 1. Dowód to dostęp do I etapu rozwoju w postaci podpisu listy aktywności, lub wyrażenie 100% wolnej woli Konfederata w głosowaniu – 1.”TAK”, 2. „NIE”, 3. „WTRZYMANIE SIĘ” i 4. „NIE GŁOSUJĘ”

  2. Dowód – to dostęp do obliczenia podpisów list aktywności każdego Konfederata w danym miesiącu + jawność ich głosowań = 100%

  Czy koniecznie potrzebny jest Polakom miesięczny pojedynczy podpis na liście - „najtańszej aktywności polskiej demokracji”?

  Twierdzę że tak, szczególnie dla zjednoczenia całego Narodu Polaków, czyli Polskiej Demokracji.

  Lista obecności Konfederatów maj 2012 Obecni R.Zaleski .. Polonia .. Rebeliantka .. Andarian .. Marek Kajdas .. Krzysztof J.Wojtas .. Space .. Paweł Tonderski .. strumyk .. Asadow .. goodness .. ckhopi .. Sosenkowski .. Halszka .. DelfInn .. loktar .. circ .. H.Połcik .. Analityk .. Bibrus .. leoparda ..

  Lista obecności Konfederatów czerwiec 2012 Każdy Konfederata zgłosza swoją najmniejszą czynność w Konfederacji podpis na liście czerwiec 2012 goodness .. Wicek z Gorców………. .. ……….. proszę zgłaszać podpisy.

  Lista obecności popierających Konfederatów 2012 contessa gąszcz nikander Prof.oszołom tfur-ja Frezja anick Andy-aandy Nathanel InaMina Czarny Borys Gosia z Wrocka jazgdyni
 • re
  z chęcią dołączę :)
 • @Acontrario 20:40:01
  Razem stworzymy nową rzeczywistość? To znaczy wstępujesz do Konfederatów KRBK, czy tylko popierasz moją ideę cyfrowego porządku w polskiej demokracji?
 • @Acontrario 20:40:01
  Proszę przesłać zgłoszenie na adres konfederacjab@gmail.

  Więcej informacji tutaj:
  http://konfederacjablogerow.nowyekran.pl/post/60826,komunikat-w-sprawach-organizacyjnych-konfederacji-krbk

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY